HABERLER
2018'İN İLK SAHNESİ ESEV'İN

ESEV öğrencileri, 2018 yılında aldıkları ilk sahnede yeteneklerini sergileyerek izleyenlerin büyük beğenisini kazandılar.

Esenler Belediyesi Sanat Evi (ESEV) öğrencileri, 2017 yılında aldıkları eğitimlerin ardından yeni yılda yeteneklerini bir bir sergilediler. Dr. Kadir Topbaş Kültür Sanat Merkezi’nde gerçekleşen programda; bağlama, şan, piyano, keman, gitar, klarnet ve tiyatro kursu öğrencileri gerçekleştirdikleri performanslarla büyük küçük herkesin beğenisini kazandı.


YETENEKLERİNİ SERGİLEDİLER

 

Bağlama grubunun "Ela Gözlüm Pirim Geldi", "Derman Sendedir", "Hekimoğlu" ve "Eklemedir Koca Konak" eserlerini icra ettiği konserde keman grubu ise "Hatırla Sevgilim", "Katibim", "Fikrimin İnce Gülü" ve "Samanyolu" eserleriyle büyük alkış aldı. Klarnet öğrencisi Yunus Emre Hazar ve Gitar Hocası Mikail Karakaya'nın "Hasretinle Yandı Gönlüm", "Aşk Sana Benzer", "Sevda", "Ah İstanbul", "Şinanay" şarkılarını birlikte çaldıkları programda, piyano öğrencisi Ayça Akın ise "Spring Waltz", "Für Elis", "Fandango" eserleriyle piyano resitali sundu.

 

SEYİRCİDEN TAM PUAN!

 

ESEV hocaları Ömer Çelik, Ahmet Turan Öztürk, Hüseyin Yazan, Mikail Karakaya'nın Türk halk müziği dinletisiyle devam eden program sonrasında ESEV tiyatro öğrencileri geceye özel hazırladıkları skeç ile de izleyenlerden tam puan aldı.

 

HABER GÖRSELLERİ
 
 
Yeni sitemiz sizce nasıl?
23.01.2013

 Çok iyi   % 40
 Daha İyi Olabilir   % 5
 Fena Değil   % 4
 İyi   % 5
 Kötü   % 47

Bu ankete 3443 kişi katıldı

 
   
KURSLARIMIZ | BASINDA ESEV | KÜLTÜR SANAT | GALERİ | HABERLER | İLETİŞİM |

Copyright 2012 Esenler Belediyesi ESEV